MESNICA EKO-MES: DOMAĆA KVALITETA NA VAŠEM STOLU!

Iznenadite prijatelje vrhunskim ćevapčićima s roštilja ili počastite obitelj sočnim odojkom iz mesnice Eko-mes!

Mesnica Eko-mes iz Karlovca već jedanaest godina obogaćuje Vašu kuhinju najkvalitetnijim mesom dobivenim od stoke koja je kod lokalnih poljoprivrednika uzgajana na prirodan i ekološki prihvatljiv način. Na adresi Sarajevska 3B, preko puta McDonaldsa, Eko-mes Vam nudi svinjetinu, teletinu, junetinu, govedinu, odojak, ćevapčiće, pljeskavice te roštilj kobasice – sve od domaćeg mesa i sve po provjerenoj recepturi. Izvorna kvaliteta Eko-mesovih proizvoda s vremenom je prepoznata i izvan okvira Karlovačke županije te je postala sinonim za vrhunsko meso iz domaće proizvodnje.

Mesnica Eko-mes već dvije godine posjeduje objekt za rasjecanje mesa, proizvodnju mesnih pripravaka te skladištenje mesnih proizvoda pod odobrenim brojem objekta HR3556EU.

Svi proizvodi usklađeni su s visokim standardima Europske unije.

Priča o nastanku i razvoju Eko-mesa je priča o razvoju i ostvarenju ideje osnivača obrta gospodina Ivana Reškovca – kako, s jedne strane, zadovoljiti nepca najizbirljivijih mesoljubaca bogatom lepezom autohtonih okusa te kako, s druge strane, pomoći opstanku hrvatskog sela i lokalnih uzgajivača. Eko-mes je krenuo od nule u najtežem vremenu s obzirom na konkurenciju 2010. godine te niti jedna generacija nije otvorila mesnicu nakon toga.

Gospodin Reškovac kupuje stoku kod malih poljoprivrednih gospodarstava s područja Karlovačke županije gdje su životinje hranjene prirodnom hranom te svojim kupcima na taj način osigurava ponudu zdravog i kvalitetnog mesa provjerenog porijekla. Napomenimo da s područja naše županije Eko-mes meso nabavlja od OPG-a Petar Lesić, OPG-a Ribar Željko, OPG-a Šepac, OPG-a Pavle Kos, OPG-a Mihalić Dražen i drugih koji imaju certifikat da je stoka hranjena ekološkom hranom.

Prepoznatljivost njegovih proizvoda omogućila je mesnici napredak i u najtežim vremenima budući da se zadovoljni kupci uvijek vraćaju, a dobar glas je najbolja reklama. Često puta se dogodi da nakon što Eko-mes otkupi stoku, u mesnicu svrate ljudi iz susjedstva odakle je govedo kupljeno jer znaju da se radi o kvalitetnom lokalnom mesu. Kvalitetu Eko-mesovih proizvoda prepoznali su i brojni ugledni ljudi s područja naše županije.

Ekološki uzgoj stoke omogućuje ljudima prehranu namirnicama visoke nutritivne kakvoće i svojstvenog okusa bez dodanih aditiva što je u današnje doba prepoznato kao iznimno važan aspekt zdravog načina života.

Eko-mes svoje proizvode plasira i na menije poznatih restorana s područja Zagreba, Jastrebarskog, Plešivice i okolice, kao i u kuhinje kupaca u susjednim županijama. Daljnja namjera mesnice je svojim mušterijama ponuditi i domaće dimljene kobasice, suhi domaći špek te ostale slične proizvode iz vlastite mini-prerade koji će Vas zasigurno mirisom vratiti u djetinjstvo. No bez obzira na visoku potražnju, gospodin Reškovac ne namjerava ulaziti u planove masovne proizvodnje na više lokacija budući da bi se takvim širenjem narušila kvaliteta, a ona je temelj i najbitnija odrednica poslovanja Eko-mesa. Gospodin Reškovac je jedan od rijetkih gospodarstvenika s područja Karlovačke županije koji rade na takav način te koji podupiru domaću proizvodnju i opstanak našeg sela.

Bez obzira trebate li govedinu za slasnu nedjeljnu juhu, odojak za obiteljske proslave ili pak kobasice i ćevapčiće za roštilj, u Eko-mesu ćete pronaći samo najbolje i najkvalitetnije meso provjerenog porijekla!

Meso s okusom i mirisom!


Kontakt

MESNICA EKO-MES, TRGOVAČKI OBRT, Vlasnik Ivan Reškovac

Sarajevska 3 B (kod McDonaldsa), 47 000 Karlovac

  • Telefon: 047 / 642 211
  • Mobitel EKO- MES mesnica: 091 / 909 2835
  • Mobitel vlasnik Ivan Reškovac  : 091 562 2987
  • E-mail: mesnica.ekomes@gmail.com

Radno vrijeme

  • PONEDJELJAK – PETAK: 07-15 h
  • SUBOTA: 07-14 h
  • NEDJELJA I PRAZNICI: 7-12 H

Izdvojeni pogon 1 – Trg hrvatskih branitelja 2

Radno vrijeme

  • PONEDJELJAK – ČETVRTAK: 06 – 14 h
  • PETAK I SUBOTA: 05 – 14 h
  • NEDJELJOM I PRAZNICIMA ZATVORENO